Pracownicy Drukuj E-mail

Jacek Malinowski - dyrektor naczelny i artystyczny
Julita Stepaniuk - specjalista ds. organizacyjno-marketingowych

Zespół artystyczny 

Marta Guśniowska - dramaturg
Adam Dzierma - konsultant literacki
Krzysztof Dzierma - konsultant muzyczny
Wojciech Szelachowski - reżyser

Aktorzy:

  • Alicja Bach
  • Magdalena Dąbrowska
  • Łucja Grzeszczyk
  • Sylwia Janowicz-Dobrowolska
  • Grażyna Kozłowska
  • Eliza Krasicka
  • Barbara Muszyńska
  • Małgorzata Płońska
  • Maria Rogowska
  • Agnieszka Sobolewska
  • Iwona Szczęsna
  • Izabela Maria Wilczewska
  • Kamila Wróbel
  • Ewa Żebrowska
  • Krzysztof Bitdorf
  • Wiesław Czołpiński
  • Piotr Damulewicz
  • Jacek Dojlidko
  • Ryszard Doliński
  • Artur Dwulit
  • Michał Jarmoszuk
  • Zbigniew Litwińczuk
  • Krzysztof Pilat
  • Błażej Piotrowski
  • Mateusz Smaczny
  • Paweł S. Szymański
  • Piotr Wiktorko
  • Andrzej Beya Zaborski
  • Adam Zieleniecki

Aktorzy współpracujący:

  • Magdalena Bocianowska
  • Magdalena Czajkowska
  • Milena Kobylińska
  • Filip Gurłacz

Mirosław Janczuk - inspicjent
Karolina Kumpiałowska - kierownik zespołu aktorskiego

Dział techniczny

Magdalena Malinowska - kierownik

Małgorzata Koniczek - zastępca ds. pracowni plastycznej
Bogusław Kasperuk - zastępca, gł. elektryk

  • Pracownie plastyczne: Lilia Bakal, Bogusława Borowik, Anna Gołębiewska, Krystyna Mojsak, Krzysztof Stanik, Michał Wyszkowski
  • Akustycy: Jarosław Bartnicki, Tomasz Jurgielewicz
  • Elektrycy: Mariusz Iwańczyk, Piotr Kalinowski, Tomasz Kummer
  • Obsługa sceny: Jerzy Miller, Leszek Augustynowicz, Adam Popławski (brygadier), Jarosław Rochalski
Dział upowszechniania teatru:

Irena Budrowska - kierownik

  • Jolanta Łachmacka
  • Julita Markowska
  • Wioleta Roszkowska
Dział księgowości:

Ewelina Kaczanowska - główny księgowy

  • Katarzyna Franczuk
  • Martyna Grądzka
  • Julita Kondraciuk
Dział administracyjno-gospodarczy:

Agnieszka Grycuk - specjalista ds. kadr
Irena Doroszkiewicz - sekretariat
Jerzy Burak - specjalista ds. bhp i ppoż.

Sławomir Garustowicz - kierownik

  • Alina Chwicewska
  • Jerzy Gryc
  • Barbara Jedlińska
  • Karolina Kobeszko
  • Krystyna Kobeszko
  • Katarzyna Markowska
  • Bożena Snarska
  • Janina Śliwa
  • Jan Żeszko