KONTAKT

BIAŁOSTOCKI TEATR LALEK

Miejska Instytucja Kultury

ul. Kalinowskiego 1 
15-875 Białystok 
woj. podlaskie 

tel.: 85 742-50-31 
fax: 85 742-86-31

NIP: 542-000-03-28
REGON: 000278994

KASA BILETOWA

tel. 85 742 50 31 wew. 112, 115
tel. 85 742 50 33
organizacja@btl.bialystok.pl

poniedziałek: nieczynna
wtorek i środa: 8:00 - 12:00
czwartek i piątek: 8:00 - 12:00 i 15:30 - 19:00
sobota: 15:30 - 19:00 oraz na godzinę przed spektaklem
niedziela: na godzinę przed spektaklem

DYREKTOR NACZELNY
I ARTYSTYCZNY

dr hab. Jacek Malinowski
tel. 85 742 50 31
dyrektor@btl.bialystok.pl

SEKRETARIAT

Irena Doroszkiewicz
tel. 85 742 50 31 wew. 127
sekretariat@btl.bialystok.pl

DZIAŁ ARTYSTYCZNY

Kierownik Zespołu Aktorskiego
Karolina Justyna Kumpiałowska
tel. 85 742 50 31 wew. 121
kkumpialowska@btl.bialystok.pl

 

 

Konsultant literacki, serwis WWW
Adam Dzierma
tel. 85 742 50 31 wew. 118
teatr@btl.bialystok.pl

 

 

Konsultant muzyczny
Krzysztof Dzierma

 

 

Dramaturg
Marta Guśniowska

DZIAŁ UPOWSZECHNIANIA TEATRU

Kierownik Działu
Irena Budrowska
tel. 85 742 50 31 wew. 112, 115
tel. 85 742 50 33
ibudrowska@btl.bialystok.pl
organizacja@btl.bialystok.pl

DZIAŁ ADMINISTRACYJNO-GOSPODARCZY

Kierownik Działu
Sławomir Garustowicz
tel. 85 742 50 31 wew. 129
sgarustowicz@btl.bialystok.pl

DZIAŁ
TECHNICZNY

Kierownik Działu
Magdalena Malinowska
tel. 85 742 50 31 wew. 146
mmalinowska@btl.bialystok.pl

PRACOWNIA PLASTYCZNA

Kierownik Pracowni
Małgorzata Koniczek
tel. 85 742 50 31 wew. 117
pracownia@btl.bialystok.pl

KSIĘGOWOŚĆ

Główny Księgowy
Ewelina Kaczanowska
tel. 85 742 50 31 wew. 141
ekaczanowska@btl.bialystok.pl

 

 

Starszy Księgowy
Julita Kondraciuk
tel. 85 742 50 31 wew. 143
jkondraciuk@btl.bialystok.pl
ksiegowosc@btl.bialystok.pl

 

 

Starszy Księgowy
Katarzyna Franczuk
tel. 85 742 50 31 wew. 143
kfranczuk@btl.bialystok.pl

 

 

Księgowy-Kasjer
Martyna Grądzka
tel. 85 742 50 31 wew. 143
mgradzka@btl.bialystok.pl

SPECJALISTA
DS. ORGANIZACYJNO-MARKETINGOWYCH

Julita Stepaniuk
tel. 85 742 50 31 wew. 128
jstepaniuk@btl.bialystok.pl

SPECJALISTA DS. EDUKACJI TEATRALNEJ

Tomasz Damulewicz
tdamulewicz@btl.bialystok.pl

SPECJALISTA
DS. KADR

Agnieszka Grycuk
tel. 85 742 50 31 wew. 122
agrycuk@btl.bialystok.pl
kadry@btl.bialystok.pl

INSPEKTOR OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH

Karolina Justyna Kumpiałowska
tel. 85 742 50 31 wew. 121
iod@btl.bialystok.pl

FORMULARZ KONTAKTOWY

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając z serwisu internetowego Białostockiego Teatru Lalek akceptują Państwo zasady Polityki prywatności, wyrażają zgodę na zbieranie danych niezbędnych do administrowania stroną i prowadzenia statystyk oraz wyrażają zgodę na używanie plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów na stronie.

Do góry btl kształt